Weber prepracoval Spirit s predným ovládacím panelom

Samozrejme, že každý, kto chce kúpiť gril tejto veľkosti, nehľadá veľkú varnú plochu.

Konštrukcia je dobrá. Weber opustil vysoko kvalitnú nehrdzavejúcu oceľ v prospech cenovej regulácie, takže tento gril nemá trvanlivosť ako grili Weberovej minulosti, ale ešte stále je to dobre vyrobený gril. Väčšina karosérie je smaltovaná oceľ, niečo, v čom je Weber veľmi dobrý a ja by som chcel odporučiť tento čierny gril skôr ako drahšie grili obložené z nerezovou ocelou Spirit S-210

Z radu známych výrobcov grilov je línia plynových grilov Spirit od firmy Weber základným modelom spoločnosti. Ak hľadáte nie-nezmyselný gril určený pre 3 až 4 osoby a ste ochotní zaplatiť prémiu za lepšiu kvalitu v porovnaní so svojimi rovesníkmi, Weber Spirit II E-210 môže byť tým pravým grilom pre vás.

Weber vydal nový model E-210 pre rok 2018, Weber Spirit II E-210. Poskytneme vám súhrn funkcií, ktoré má nový model.

Prvá vlastnosť, ktorá vyskočí z nového Weber Spirit II E-210 je, že sa dodáva vo viacerých farbách . Tam, kde sa predtým nachádzal iba v čiernej farbe, sa zo Spirit II E-210 ponúka v čiernej, slonovinovej, červenej a modrej farbe.

Ďalšia vec, ktorá okamžite upúta pozornosť, je, že skladovacia skriňa z predchádzajúceho modelu bola odstránená. Weber to urobil, aby poskytol ďalšiu miestnosť a ľahší prístup k vašim nástrojom.

Tiež je “nový” grilovací systém GS4. Tento systém sa skladá zo 4 zložiek; (1) zapaľovanie Infinity, (2) horáky, (3) tyčinky na aromatizáciu a (4) systém riadenia tukov. Hoci neboli predtým predávané ako kompletný grilovací systém, tieto vlastnosti boli nájdené v staršom modeli Spirit E-210.

Nový model 2018 je kompatibilný s iGrill 3, pripojeným teplomerom s sondami na mäso pre presné teploty mäsa. Okrem propánového modelu sa ponúka aj verzia so zemným plynom.

Medzi vlastnosti, ktoré zostali v modeli 2018 nezmenené, patria:

  • 2 nerezové horáky s výkonom 26.500 BTU
  • 360 štvorcových centimetrov primárnej varnej plochy, dostatok priestoru na grilovanie pre 3 až 4 osoby. K dispozícii je tiež ohrievací stojan s rozmermi 90 cm2.
  • Porcelánovo obalené liatinové rošty na varenie umožňujú vynikajúcu tepelnú ochranu a dodávajú mäsu pekne vyzerajúce grilovacie značky
  • Porcelánovo obalené aromatizačné tyčinky a viečko
  • Záruka je špecifická pre časť a pohybuje sa od 2 do 10 rokov

Palivomer pre kvapalné propánové modely znamená, že vám nikdy nedôjde plyn v polovici varenia Ľavá bočná stena sa sklopí, aby zaberala menej miesta, keď sa nepoužíva. Na staršom modeli sa obidve poličky sklopili nadol, avšak na novom modeli sa sklápa len jedna.

Weber Spirit II E-210 Podrobný prehľad

Rad grilov Weber’s Spirit siaha od menších modelov 2 horákov až po 3 horáky + varianty bočných horákov. Spirit II E-210 sedí na konci rodiny ako jednoduchý model z dvomi horákmi.

Príspevky z rovnakej kategórie: