Chcete si vybrať prenosný generátor pre váš domov?

RYOBI 2200 Starting Watt Inverter Generator je ideálnym riešením na pracovisku, doma a na rekreačné účely. Tento invertorový generátor, ktorý ponúka výkon 2200 štartných W/1800 bežiacich W s čistým výkonom, je ideálny pre napájanie všetkých vašich citlivých elektronických zariadení. S 3-stupňovým jednoduchým štartom a palubným monitorovacím systémom je invertorový generátor RYOBI 2200 Wt vždy pripravený na čistý a tichý výkon, keď ho potrebujete. Tento invertorový generátor je vybavený trvanlivými kolesami a predĺžiteľnou rukoväťou a ľahko sa prepravuje.

Menšej hmotnosti ako bežné generátory, invertorový generátor je ideálny pre kempovanie, plavbu a RV použitie s voliteľnou súpravou RV Ready Parallel.

Zdvojnásobte výkon s paralelnou schopnosťou – Potrebujete viac energie? Pridajte druhú jednotku Ryobi 2200 s voliteľnou súpravou RV Ready Ryobi Parallel Kit za výkon od 4000 W. Vzduchom chladený plynový 79.7cc motor OHV

  • 6-1/2 hodiny behu na 50% kapacity
  • Indikátor nízkeho oleja
  • Plne uzavreté vysoko nárazové ochranné puzdro
  • Elektronická ochrana proti preťaženiu
  • (2) Uzemnené zásuvky 120VaC,
  • (1) DC-12V s dvomi pin výstupmi
  • Štartovanie ťahom

Funkcia auto-Idle poskytuje dlhšiu životnosť a šetrí palivo keď sa od neho vyžaduje menej energie. Táto jednotka je tiež vybavená dvoma USB portmi na nabíjanie telefónov a tabletov. Pre väčšie nároky na energiu je invertorový generátor RYOBI 2200 Watt paralelnou súpravou, ktorá umožňuje kombinovať dva RYOBI invertorové generátory pre dvojnásobný výkon. Tento RYOBI Inverter Generator, ktorý je podporený trojročnou obmedzenou zárukou spoločnosti Ryobi, je zárukou výkonu.

Ryobi RYI2200 2200-Watt benzinom poháňaný digitálny invertorový generátor -Budete pripravený na ťažké počasie

Jar je tu, svieža vôňa kvitnúcich kvetov, cvrlikanie vtákov a občasná prudká búrka, ktorá vytvára úplnú katastrofu a vytrhne vašu elektrinu na niekoľko dní alebo dokonca týždňov. Musíte byť pripravení a jedna z najdôležitejších vecí je generátor. Udržiava energiu prúdiacu do dôležitých systémov, ako sú chladničky, ohrievače, ventilátory a čerpadlá. Veľké generátory sú skvelé, pretože môžu napájať veľké veci, ako je klimatizácia, ale sú hlasné, nasávajú palivo a nie sú určené na prevádzku citlivej elektroniky, ako sú mobilné telefóny a počítače. Mobilný telefón je najdôležitejšia vec v búrke, aby rodina a priatelia vedeli, že ste v poriadku. Menič v podstate prevádza výkon z 12V DC na hladký 120 aC. Hodí sa do tvrdého košíka dokonale

Príspevky z rovnakej kategórie: