Spoločnosť Husqvarna ponúka všetky najnovšie funkcie

X-Torq: sporič plynu

Peniaze vynaložené na motorovú pílu Husqvarna 445 nie sú jediné náklady . Tam su tiež pokračujúce náklady, pokiaľ ide o palivo a olej, aby ste ju udržali v chode. To je nad a mimo bežnej údržby a odnesením do servisu na opravu. Motor X-Torq spoločnosti Husqvarna využíva palivo efektívne, čo znižuje náklady na palivo. Tiež znižuje výfuk z motora, čo umožňuje používateľom pracovať pri relatívne čistejšiom vzduchu.

Funkcia regulácie vibrácií a zotrvačný aktivovaný brzdový systém reťaze znamenajú, že noví operátori nebudú mať možnosť vystáť na novom nástroji tak rýchlo. Ak sa stane nejaká chyba, je tiež menej pravdepodobné, že ona bude mať za následok vážne zranenie.

FAQ

Aká dobrá je záruka, ktorá prichádza s týmto modelom 445?

Husqvarna ponúka dvojročnú štandardnú záruku na základné použitie, s možnosťou predĺženia v čase nákupu.

Vyžaduje tento model od Husqvarne špecifický reťazec?

Nie, ale pozorne si preštudujte návod na obsluhu, kde nájdete špecifikácie – aká je dĺžka tyče, rozchod a rozstup reťaze – aby ste sa uistili, že reťaz, ktorú máte, je kompatibilná.

Je to dobrá štartovacia reťazová píla?

Ľahko sa rozbieha a prichádza s bezpečnostnými prvkami na zníženie nešťastia nováčikov, takže je to dobrá štartovacia reťazová píla. Je dostatočne spoľahlivá, že si kupujúci môže zvyknúť na reťazové píly predtým, než sa pohne na iné a lepšie.

Čo hovoria užívatelia

Čítali ste niekoľko profesionálnych recenzií nástrojov a zaujíma vás, či sú to skutočne reprezentatívne skúsenosti, ktoré môžete očakávať od používania nástroja ako relatívne nový používateľ. Je to spravodlivý bod a našťastie internet umožňuje prístup k názorom priemerných ľudí. Čítame ich, pretože chceme urobiť pre vás dôkladnú prácu.

Väčšina používateľov bola s Husqvarna 445 veľmi spokojná. Štartuje jednoducho a potom pracuje tak dlho, ako len chcete. Užívatelia boli ohromení jej celkovým výkonom. Niektorí používatelia však uviedli problémy, ktoré sú s reťazovými pílami Husqvarna pomerne bežné – majú ťažkosti pri štartovaní a úniku oleja. Časť z nich je možné riešiť opatrným dodržiavaním pokynov uvedených v príručke používateľa. Niektoré z týchto problémov sa zdajú byť bežným problémom značky Husqvarna

Celkovo sa však jednalo o drobné bežné ťažnosti ktoré predsa vedú k širokej spokojnosti používateľov.

Príspevky z rovnakej kategórie: