Zníženie stresu pomocu Ashwagandha

Ashwagandha

Okrem zvládania stresu môže ashwagandha pomôcť aj pri úzkosti, nespavosti, chronickej únave, pri počiatkoch obsedantno kompulzívnej choroby, fibromyalgii a syndróme trescúcich sa nôh. Na všetko toto môže pomôcť účinok byliny. V západnom svete vedci získavajú aktívnu zložku byliny, syntetizujú ju v laboratóriu a používajú ju v liekoch so špecifickými účinkami, ktoré zvyčajne blokujú niečo vo vnútri tela.

Ashwagandha
Ashwagandha

Akonáhle je však použitá  bylina ako celok, je možné ju použiť na liečenie mnohých stavov namiesto toho, aby sa zameriavala iba na jednu, rovnakým spôsobom ako lieky. Bylinky tohto druhu slúžia telu ako podpora namiesto toho, aby iba niečo potláčali.

Ako užívať Ashwagandhu

Nezáleží na tom, či si ju kupujete vo forme prášku, kapsuly alebo tinktúry. Všetky tieto možnosti sú účinné, musíte sa však uistiť, že nákup je skutočne legálny.

Video: 5 vynikajúcich výhod Ashwagandhy

Namiesto toho, aby ste kupovali čokoľvek, čo nájdete na trhu, v najbližšom obchode so zdravou výživou vo vašom okolí, je dôležité urobiť si prieskum a nakupovať iba od spoľahlivej spoločnosti s jasnou transparentnosťou pôvodu byliny, ktorú ponúkajú.

Príspevky z rovnakej kategórie: