Značka Husqvarna je známa kvalitou a najlepšími cenami

Ak máte veľký pozemok budete absolútne milovať možnosť tempomatu. Je to skutočný záchranca, keď používate kosačku dlhšiu dobu, najmä pri kosení po priamke. Videlo sa mi to ako dar z nebies v horúcich dňoch na teréne.

Elektronicky ovládané/aktivované zapadnutie lopatiek pre veľmi jednoduché ovládanie a efektívnu správu lopatiek

Vo vnútri kosiaceho zariadenia nájdete technológiu indukcie vzduchu. Je navrhnutý tak, aby optimalizoval prúdenie vzduchu v kosačke a okolo neho, aby sa maximalizovala funkčnosť a výkon rezania.

Malý volant a perfektne veľké kolesá na prednej a zadnej strane traktora Husqvarna YTH24V48 umožňujú super malý kruh otáčania

Trojlistový systém pomáha zabezpečiť vynikajúcu kvalitu rezu zakaždým

Dobre umiestnený a vždy užitočný držiak na poháriky dole vpravo od vodiča (pekne sa hodí pivo alebo voda!)

Čo nie je také dobré?

Rovnako ako u mnohých kosačiek v rámci tohto cenového rozpätia sa nam naozaj nepáčilo čítať hladinu plynu. Je to v poriadku, keď máte veľa plynu, ale akonáhle pracujete a čerpáte palivo, je ťažké povedať, koľko vám zostalo. Chcel by som vidieť upozornenie/poplach, keď je nadrž pri konci až do posledných pár kilometrov.

Kosenie cez hustú alebo tvrdú trávu môže byť náročné, ak vám je to potrebné, predsa potom budete potrebovať 54 palcovú kosačku.

V skutočnosti sme nezažili toto aLE niektorí používatelia hlásili problémy s motorom po 1 roku od nákupu. Na väčšinu sa vzťahuje záruka samozrejme, ale stojí za pripomienku. Odporúčame pravidelný servis/kontrolu u vášho miestneho predajcu, aby ste sa pokúsili chrániť pred akýmikoľvek problémami. aby sme boli spravodliví voči spoločnosti Husqvarna, každá značka by mohla mať problémy s motormi, takže by sme za to pravdepodobne nemali penalizovať.

Aby sme toto zhrnuli, máme naozaj radi Husqvarna YTH24V48 24 HP Yard traktor. Pre cenu okolo 2000 dolárov naozaj dostanete kvalitné prevedenie a vynikajúcu hodnotu za tie peniaze. Najdôležitejším rysom tohto modelu bol celkový komfort a radosť z jazdy. aj keď tento traktor používate každý deň a dlhú dobu, nemali by ste mať žiadne problémy s bolesťou dolnej časti chrbta alebo bolesťou rúk (pokiaľ správne používate a správne sedíte). To je do značnej miery spôsobené pohodlným sedadlom, pružinami pod sedadlom a kvalitným odpružením používaným s týmto modelom.

Príspevky z rovnakej kategórie: