Ako dlho vlasové príčesky vydržia?

Predlžovanie vlasov

Páska v predlžovaní vlasov sa považuje za najobľúbenejší typ polopermanentných predlžovaní vlasov. Tieto vlákna majú šírku asi 1,5 palca a vrstvu špeciálneho lepidla, ktoré si pripevníte na vlastné vlasy. Pri nanášaní týchto rozšírení si musíte vziať iba jeden tenký pramienok svojich prirodzených vlasov a pomocou dvoch prameňov pásky vytvoriť chlebové sendviče alebo ohraničenia. Prvý spadne pod, zatiaľ čo druhý pôjde nad vaše prirodzené vlasy.

Tieto pásky v príčeskoch môžu vydržať približne 4 až 8 týždňov a bude to závisieť od rýchlosti rastu vlastných vlasov. Po narastení vlasov musíte odstrániť pásky, vymeniť lepidlo a potom znova nalepiť rozšírenia vo vlasoch. Túto pásku môžete znova použiť pri predĺžení dvakrát až trikrát alebo tak dlho, kým sú vlasy v dobrom stave.

Clip In predlžovanie vlasov

Najobľúbenejšou variantnou dočasných predĺžení vlasov sú príčesky typu clip in, ktoré si môžete kúpiť v internetovom obchode Top Extensions. Sú k dispozícii a používajú sa v súpravách s niekoľkými zväzkami. Tieto rozšírenia majú buď silikónový alebo textilný podstavec a ľahké a pevné spony. Ľahko sa nanášajú a odstraňujú bez toho, aby poškodili vaše prirodzené vlasy. Môžu tiež trvať veľmi dlho.

Predlžovanie vlasov

Tieto rozšírenia s klipom sa považujú za najbezpečnejší typ rozšírení, ktoré sú momentálne na trhu k dispozícii. Pokiaľ ich správne zacvaknete a odstránite a budete sa o ne dobre starať, môžete očakávať, že vaše prirodzené vlasy neutrpia žiadne škody.

Tiež, keď sa o ne dobre staráte, môžete na stredné nosenie použiť príčesok Clip in na 3 až 6 mesiacov. Sú chvíle, kedy to môže trvať aj rok alebo dokonca viac, ak ich používate menej často. 

Permanentné predlžovanie vlasov

Mikrolinky sú najobľúbenejším typom trvalých predlžovaní vlasov. Môžu byť aplikované prostredníctvom pripevnenia malých zväzkov vlasov k malým častiam vašich vlastných vlasov pomocou mikro-väzieb. Tento druh rozšírenia je vážnym záväzkom, pretože môže trvať 3 až 4 mesiace.

Video: Moje nové predlžovanie vlasov

Ostatné typy trvalých predĺžení sa tiež líšia, pokiaľ ide o ich životnosť. Napríklad špičky L môžu trvať dlhšie ako 10 mesiacov. Medzitým môžu tipy K trvať asi 6 mesiacov. Spojovacie a fúzné rozšírenia môžu robiť svoju prácu až 4 mesiace, zatiaľ čo všité môžete nosiť najviac 6 až 12 mesiacov.

Všetky typy trvalých príčeskov používajú na svoju inštaláciu nejakú formu chemikálií, guľôčok, lepidla alebo pásky. Pri aplikácii týchto rozšírení sa tiež bežne používa teplo.

Príspevky z rovnakej kategórie: