Prečo používať LED svetlomety pre autá?

LED svetlomety pre automobily

Je tiež potrebné poznamenať, že tento špecifický typ svetlometu bol úplne vybavený vnútornými chladiacimi ventilátormi, ktoré pomáhajú znižovať hromadenie tepla v zariadení. Z dlhodobého hľadiska to môže pomôcť rozšíriť použiteľnosť svetiel. Tiež prichádzajú s vynikajúcou štruktúrou odvádzania tepla, ktorá sa považuje za spevňujúcu extrudovanú zliatinu. Mnoho LED svetlometov pre automobily prichádza aj s úžasnými opatreniami na reguláciu teploty. Niektoré sú tiež úplne zapuzdrené so 100% tepelne odolným a vodotesným materiálom.

LED svetlomety pre automobily

Svetelná účinnosť

LED svetlomety pre automobily sú  vyrobené s lepšou účinnosťou a pevnosťou v porovnaní s predchádzajúcimi halogénovými žiarovkami. Existujú LED svetlomety, ktoré prichádzajú so silnou svietivosťou od 18 000 dolných a diaľkových svetiel. Niektoré LED svetlomety môžu tiež produkovať svetelný výkon čistého bieleho svetla od 6500 K, aby vám poskytli jasnejší a účinnejší výhľad na cestu v noci.

Napriek vysokému stupňu osvetlenia sa zistilo, že tento typ riešenia mrhá menej energie v porovnaní s predchádzajúcimi druhmi svetiel používaných v minulosti. Niektoré LED svetlomety pre automobily majú nízku spotrebu energie. To znamená, že nezaberajú príliš veľa energie a elektriny z vášho vozidla.

Príspevky z rovnakej kategórie: