OFRA Cosmetics – vaša najlepšia voľba pre kozmetické potreby

OFRA Cosmetics uznávaná na celom svete v priemysle krásy

Akonáhle sa najdete na trhu s kozmetickými výrobkami, budete obklopení rôznymi značkami a výrobcami niekoľkých položiek pre vaše kozmetické potreby. Ak ste pre vás nenašli ten najlepší, OFRA Cosmetics je tou najlepšou voľbou. 

Prehľad o kozmetike OFRA 

Ofra Gaito, maskérka a terapeutka, vstúpila do sveta krásy v roku 1979.  Počas toho obdobia žila v Južnej Afrike a pracovala v estetickom priemysle.  Cestovala po svete a absolvovala rôzne kurzy s renomovanými kozmetickými značkami vo Francúzsku, Nemecku a USA, medzi ktoré patrí jej prestížny postgraduálny kurz CIDESCO, keď bola v Johannesburgu.

OFRA Cosmetics uznávaná na celom svete v priemysle krásy

Jej diplom CIDESCO zostáva najvyššou kvalifikáciou na svete, pokiaľ ide o estetickú a kozmetickú terapiu, ktorú môžu dosiahnuť jednotlivci.  Ako príjemkyňa CIDESCO, Ofra analyzuje pokožku a telo a toto privilégium formovalo jej kariéru a špičkovú cestu. 

Po úspechu s prvými kúpeľmi a salónmi otvorila druhý, ktorý sa daril v 80. rokoch.  Začiatkom 90. rokov rozšírila svoje podnikanie o distribúciu niektorých výrobkov od európskych kozmetických spoločností v Austrálii, Južnej Afrike a na Novom Zélande.  Distribúcia vzrástla celkovo o 400 miest. 

OFRA Cosmetics

Do roku 1994 si David a Ofra vytvorili vlastnú značku výrobkov na líčenie a starostlivosť o pleť a OFRA Cosmetics sa vyrábala v štáte.  David a Ofra sa presťahovali do USA v roku 1998 a otvorili výrobné závody vo Ft.  Lauderdale.  Úplne prvé kúpele OFRA čoskoro nasledovali na jar 2001 a ponúkajú exkluzívne ošetrenie tela, vlasov a tváre pomocou kozmetických výrobkov OFRA. 

V súčasnej dobe je OFRA Cosmetics uznávaná na celom svete v priemysle krásy.  Rozlišuje zoznam klientov, medzi ktoré patria renomované franšízy a celebrity, ako sú olympionici na atletike, miss Universe, manželky sudcov, politici, predsedovia vlád a rôzne známe osobnosti z celého sveta.

Na rozdiel od iných nie je OFRA Cosmetics iba ďalšou typickou spoločnosťou v oblasti starostlivosti o pleť a vizážistov.  V skutočnosti je popredným výrobcom kvalitných a profesionálnych make-upov a starostlivosti o pleť.  Okrem toho OFRA Cosmetics patrí medzi popredných dodávateľov kozmetických výrobkov v stovkách salónov a kozmetických škôl v USA. 

OFRA Cosmetics sa s dlhoročnými skúsenosťami vo výrobe presadila ako najlepší inovátor v kozmetickom priemysle.  Prostredníctvom výroby a formulovania exkluzívnej starostlivosti o pleť a výrobkov na líčenie robí OFRA Cosmetics všetko od vytvorenia produktov po expedíciu, balenie, výrobu a testovanie.

Prečo spoločnosť OFRA Cosmetics uvažovala o rebrandingu?

Iba Ofra Gaito, prezident OFRA Cosmetics, môže vysvetliť, prečo spoločnosť uvažovala o rebrandingu.  Pre ňu prerástli svoj imidž a potrebovali nejaké zmeny s víziou spoločnosti.

Gaito sa necítilo, že by ich súčasná značka vyhovovala tomu, čo už chceli, aby reprezentovali OFRA Cosmetics.  Ako tím mali pocit, že sa musia odvolať na svoje vznikajúce cieľové publikum.  Táto zmena v obchode, ktorá ich stavia pred hernú ruku, zaručuje, že ich značka nie je druhová a predstavuje jedinečný imidž, štýl a náladu OFRA Cosmetics.

Dámskej obuvi

Dámsku obuv online nájdete v rôznych modeloch, je však nesmierne dôležité vyberať si dámske topánky podľa konkrétnej príležitosti, na ktorú ich budete nosiť. Viac sa dočítate v článku Najlepšie tipy, ako nakupovať dámsku obuv online.

Príspevky z rovnakej kategórie: