Klavír Yamaha sa stal veľmi obľúbeným medzi začiatočníkmi

Yamaha ponúka drevený stojan L85, ktorý sa hodí klavírom Yamaha P45/P71/P115 a stojí okolo 100 $. Stojan je súčasťou balíka Deluxe, ale je možné ho kúpiť aj oddelene od klavíra.

Jedným z mojich odporúčaní by bol aj nastaviteľný stojan RockJam Xfinity Heavy-Duty.

Tretia možnosť je stojan ako nábytok, ktorý by bol stacionárnym riešením a ktorý by bol skvelý pre tých, ktorí nemajú v pláne presunúť klavír Yamaha 45 a chcú, aby zostal na jednom mieste.

Yamaha P-45 stojan ako nábytok

Yamaha LP5A 3-Pedalová jednotka kompatibilná so stojanom L85 nebude s P45 fungovať, pretože klavír nemá špeciálny konektor ”Pedal Unit”.

Ako som už spomenul, je možné vziať Yamaha P45 na koncerty, skúšky alebo výlety. Je veľmi vhodné použiť nejakú ochranu pre klávesnicu, aby sa zabránilo jej poškodeniu.

Pre svoje klavíry s 88 kľúčmi Yamaha ponúka tašku na klávesnicu YBA881 Artiste Series, ktorá je skvelou možnosťou na zváženie, ak plánujete presunúť klávesnicu z miesta na miesto.

Hoci sa Yamaha P-45 zmestí do tašky Yamaha, zostane tam veľa prázdneho miesta (na šírku), pretože je taška dizajnovaná tak, aby sa zmestila aj na klávesnicu YPG-535, ktorá je oveľa širšia ako Yamaha P-45 (16. 6″ vs 11.5″).

Ak chcete vhodnejšie (štíhlejšie) riešenie, odporučil by som cenovo dostupnú, ale spoľahlivú tašku Kaces s kapacitou 15 KB, ktorá dokonale zapadne modelu P-45.

Slúchadlá Yamaha P-45

Slúchadlá prichádzajú veľmi šikovne, keď chcete cvičiť v súkromí, so zameraním výlučne na vaše hranie a nerušením ostatných blízkych.

Okrem toho, dobrý pár klavírnych slúchadiel poskytne jasný a podrobný zvuk, čo palubný reproduktory nemôžu ponúknuť.

Pozrite si túto príručku, aby ste sa dozvedeli, ako si vybrať najlepšie znejúce slúchadlá pre váš digitálny klavír.

Vo väčšine prípadov sú slúchadlá dodávané na Amazone lacné a neponúkajú vynikajúcu kvalitu zvuku a pohodlie.

Yamaha P-45 vs P-71

Amazon ponúka exkluzívnu verziu digitálneho klavíra Yamaha P-45 s názvom Yamaha P-71. Klavír je úplne identický s P-45, ale ponúka sa za nižšiu cenu (rozdiel 50 $).

Stojí P-45 (P-71) za tie peniaze?

Určite by som povedal že áno.

Za približne 400 $ získate skvelý digitálny klavír s realistickým klavírnym zvukom a plnohodnotnou akčnou klávesnicou, ktorá napodobňuje akustický klavír.

Potrebujete nových rečníkov? Potom kliknite na odkaz a prečítajte si článok s názvom “Výhody a nevýhody reproduktorov Bluetooth“.

Príspevky z rovnakej kategórie: