Jednodielny dizajn mu dodáva nadčasový moderný vzhľad

V čase písania som našiel 59 zákazníkov, ktorí mu dali päť hviezdičiek a 4.5 celkových hodnotení pre TOTO MS604114CEFG # 01 Ultramax II. Celkový počet hodnotení zákazníkov na Amazóne je pozitívny, existuje však 1 zákazník, ktorý dáva jednu hviezdičku a hovorí: „či ste muž alebo žena, ak sedíte, váš prúd zasiahne prednú časť misky a rozstrekne sa na spodnú stranu sedadla, ako aj na stehná.”. Nikto iný sa o jej obavách nespomínal.

Bežné pozitívne pripomienky zákazníkov

Ak si v Amazone prečítate komentáre zákazníkov, všimnete si, že väčšina z nich pozorovala Ultramax II ako veľmi tichý, efektívny, dobre splachujúci, čistý a pohodlný.

Klady a zápory

Klady

  • Ušetrite peniaze za účty za vodu, pretože používa 1.28 galónov vody na spláchnutie.
  • Systém Double Cyclone Flushing System vytvára silnú odstredivú silu potrebnú na čistenie misky a ráfika. Plne zasklená priechodka pomáha ľahko zatlačiť zadok. Dopĺňanie nádrže trvá 10 až 15 sekúnd. Splachuje sa dostatočne ticho, aby nenarušilo tých, ktorí spia. Povrch je super hladký SanaGloss, na ktorom nemôžu rásť baktérie a plesne. Ráfik nemá žiadne otvory a niet priestor na čistenie pod nádržou, takže zostáva čistý vnútri aj zvonka. Predĺžená misa poskytuje dlhší priestor na pohodlný odpočinok stehien pri sedení. Muži môžu zamerať na misku viac, pretože má dlhšiu plochu.
  • Dodáva sa s podlhovastým sedadlom SoftClose, ktoré využíva vzduchom odpružené pružiny, aby sa zabránilo náhodnému a úmyselnému buchnutiu detí aj dospelých po použití toalety. To je skvelé pre ľudí so zdravotným postihnutím, starších a vyšších ľudí, pretože je toaleta s výškou ADA, na ktorej môžete pohodlne sedieť. Toto záchodové sedadlo s300e zodpovedá tomuto záchodu, čo je skvelé pre ľudí, ktorí majú hemoroidy a šetria toaletný papier. Váži iba 99 libier a toaleta z jedného kusa je ľahšia a ľahko sa inštaluje.

Zápory

  • Neprichádza s voskovým tesnením.
  • Viečko nádrže nie je úplne rovné, preto ak kladiete niečo na ňu dajte robte to opatrne.

Záver

Toto ponúka vyvážený splachovací výkon. Poskytol inovácie, skvelý dizajn, kvalitu, ekologické povedomie prostredníctvom vodoznaku a dlhodobú hodnotu. Z 1.28 gpf, Toto Ultramax II het Double cyklón má perfektný splachovací výkon, je výkonný, má tiché splachovanie zakaždým, rýchle doplňovanie nádrže, nepretržité držanie vypínacej páky, zriedka upchané, má pohodlnú výšku a vždy čistý povrch Sanagloss.

Príspevky z rovnakej kategórie: