ProForm je dodávaný s množstvom rôznych vstavaných cvičebných programov

Výkonnostná séria

Najlacnejšie bežecké pásy od ProForm Fitness sa nachádzajú v rade Performance. Momentálne sú k dispozícii dva modely. Nemajú dotykovú obrazovku, ale každý má poličku na tabletový počítač, takže si môžete do tréningu pridať program iFit Coach a ďalšie aplikácie.

Performance 400i je cenovo dostupná voľba určená pre chôdzu. Model 600i má dlhší opasok a trochu viac energie, takže sa lepšie hodí na behanie. Má dokonca aj vysokú rýchlosť od 12 mph, a keď sa často intenzívne trénuje, opotrebuje sa dosť rýchlo. Na podporu spaľovania kalórií majú títo trenažéri stúpanie maximálne 10% a 12%.

Tieto jednotky sú vybavené jednoročnými a dvojročnými zárukami na súčiastky a elektroniku, ktoré sú krátke v porovnaní s trojročnými až šesťročnými zárukami, ktoré sú súčasťou všetkých ostatných bežiacich pásov od ProForm.

Okrem zvýšeného výkonu má Proform Treadmill 1295i aj výhodu dotykovej obrazovky s rozlíšením 7″ HD. Model 995i má jednoduchší LED displej.

Čo sa nám páči

Rozumné cenové rozpätie: Každý zákazník má iný cenový bod, preto je dôležité mať k dispozícii stroje pre každý rozpočet. ProForm v tejto súvislosti nesklame. Ich priama predajná cena za bežecké pásy sa pohybuje od približne 599 do 2999 USD.

Možnosti programovania: Už nikdy sa nebudete nudiť s tréningom. ProForm je dodávaný s množstvom rôznych vstavaných cvičebných programov, a dokonca aj s nízkym rozpočtom ponúka 18 rôznych predvolieb. Toto je skvelá správa pre začiatočníkov, ktorí nevedia, kde začať. Každý bežiaci pás je tiež kompatibilný s predplatiteľskou službou iFit Coach, ktorá synchronizuje vaše stroje s virtuálnym tréningom v prírode pomocou služby Mapy Google a HD tréningy hostené osobnými trénermi celebrít.

Motory: Motor dokáže bežiaci pás vyrobiť alebo zlomiť, pretože určuje, ako hladko bude jazdiť. ProForm ponúka skvelé motory na každej úrovni cenových ponúk. Motory radu Performance na spodnej časti vecí, ale odtiaľ sa môžete dostať až po 4.25 kogeneračných jednotiek pre oficiálne bežecké pásy Boston Marathon a model Pro 9000. Obidva sú dodávané s doživotnou zárukou. Funkcie stúpania: Všetky bežecké pásy v rade ProForm sú schopné automaticky stúpiť alebo klesnúť, čo vám ponúka množstvo možností programovania tréningu (s výnimkou bežiaceho pásu, ktorý zostáva na plochom profile).

Tlmenie: Vaše kĺby ocenia špičkový tlmiaci systém ProForm. S nižším dopadom na spodnú časť tela až o 28% budete môcť v dohľadnej budúcnosti trénovať bez bolesti.

Kompaktný dizajn: Väčšina modelov série ProForm sú skladacie bežecké pásy a dajú sa ľahko zložiť, keď sa nepoužívajú.

Audio. Bežecké pásy ProForm majú vo svojich modeloch vyššej úrovne 3 palcové reproduktory, na rozdiel od iba dvoch palcov. To poskytuje lepšiu kvalitu zvuku a hlasitosť.

Čo sa nám nepáči:

Záruky: Aj keď by bolo dobré poviedať, že tieto modely ponúkajú niektoré z najlepších záruk v podnikaní, bohužiaľ to tak nie je. Niektoré záručné balíčky ponúkané so strojmi ProForm sú lepšie ako iné, ale na získanie plánov vyššej úrovne musíte minúť viac. Najvyšším balíkom je päť až šesťročná záruka a najnižšia je iba jeden rok.

Zákaznícky servis: Od prečítania viacerých recenzií online sa zdá, že zákaznícky servis je hlavnou slabinou tejto spoločnosti. Ak ste majiteľom bežiaceho pásu po prvýkrát, budete potrebovať pomoc s údržbou vášho stroja.

Príspevky z rovnakej kategórie: