Tento liek zvyšuje zameranie, zlepšuje kognitívny výkon

Adrafinil Recenzie: Skvelý doplnok alebo nebezpečné inteligentné lieky?

Začiatkom tohto roka som napísal článok o modafinile alebo o „neobmedzenej tabletke“. Spoločná prezývka robí inteligentný liek úplne spravodlivou, pretože je to určite tá najbližšia vec, ktorú budete mať s filmom Limitless. Teraz je čas na lekciu histórie a zoznámte sa s jej predchodcom Adrafinilom, ktorý zbiera rovnako veľké údery ako samotná tabletka Limitless.

Čo je Adrafinil?

Adrafinil, známy aj pod obchodnou značkou Olmifon, je inteligentná droga používaná na zlepšenie ostražitosti , bdelosti a nálady.

Bol objavený vo Francúzsku v 70. rokoch 20. storočia a najčastejšie ho používajú ľudia, ktorí pracujú v skorých ranných hodinách, alebo tí, ktorí pracujú v nočných hodinách.

Adrafinil účinkuje dvoma spôsobmi:

Pomáha zvyšovať tvorbu neurotransmiterov hypokretínu, ktorý je zodpovedný za bdelosť. Nakopnite si dávku a Adrafinil zníži aj únavu. Po druhé, tento liek zvyšuje zameranie, zlepšuje kognitívny výkon a pamäť tým, že štiepi glutamát, najhojnejší neurotransmiter v ľudskom tele.

Po niekoľkých rokoch pokusov a omylov vedci zistili, že Adrafinil je vlastne proliek Modafinilu. Proliek je chemická látka, ktorá sa po konzumácii rozloží látkovým metabolizmom na metabolity. V tomto prípade sa Adrafinil metabolizuje na modafinil a tu si môžete prečítať všetko o najpopulárnejšej inteligentnej droge, ktorá je momentálne na trhu práve tu.

Mali by ste zvážiť užívanie Adrafinilu? Poďme sa pozrieť viac. Ak ste športovec, Adrafinil aj Modafinil sú od roku 2004 na zozname zakázaných látok WADA.

Zloženie (je Adrafinil 100% bezpečný?) Lumonol kombinuje zmes nootropík pre energiu, nootropík pre zameranie a nootropík pre pamäť. Podľa ich vysvetlenia existujú 3 dôležité fázy, ktoré ovplyvňujú váš výkon:

  • Fáza 1: Anxiolytické vlastnosti umožňujú nerušené zaostrenie. To znamená, že Lumonol poskytuje čistotu, lepšiu pamäť a náladu.
  • Fáza 2: Vasodilatácia zvyšuje vitálny prietok krvi. Zvýšenie prietoku krvi do mozgu znamená lepšiu pamäť, zameranie a motiváciu.
  • Fáza 3: Znovuzískanie vízie a smerovania vo vašom živote – no, mohli by sme sa na chvíľu zastaviť a diskutovať o tom. Ale povedzme to takto: ak sa cítite spokojní 99% času, ak ste produktívny, máte silné zameranie a dobrú pamäť, môžete sa stať veľmi úspešnými v tom, čo robíte.

Pozrime sa na prísady: energetická zmes. Energetická zmes kombinuje známu guaranu, ženšen, vitamín B12 a pravdepodobne trochu záhadný hordenín.

Chcete tenší pás? Potom si prečítajte článok s názvom Efektívne cvičenia pre úzky pás.

Príspevky z rovnakej kategórie: