Gumové podlahové koberce do automobilov

Gumové podlahové

Autokoberce sú tvárou interiéru vozidla.  Majitelia automobilov tento aspekt zvyčajne ignorujú.  Zlepšujú estetiku a chránia auto pred rozliatím, snehom, prachom a nečistotámi a udržujú čistú podlahu vozidla. Koberce pomáhaju predchádzať pošmyknutiu pri vjazde alebo vystupovaní z vozidla. 

Medzi rôznymi dostupnými kobercámi sú dnes najobľúbenejšie gumové autokoberce.  Dôvod je ten, že sú cenovo dostupnejšie a odolnejšie ako tradičné vláknité koberce.  Uvádzame tu niekoľko najlepších gumových kobercov do automobilov.

Gumové podlahové koberce OxGord FMPV01A-BK

Gumové podlahové sú takmer nezničiteľné a boli by s vami celé roky.  Na výrobu týchto rohoží do automobilov sa používa najmodernejšia počítačová technológia, aby sa zabezpečila kvalita a trvanlivosť.  Vďaka medzinárodným štandardným hranám sa namontujú do každého vozidla.

Gumové podlahové

Na rozdiel od vláknitých kobercov nenamáčajú škvrny a nevyvolávajú nepríjemný zápach.  Môžete ich ľahko vyčistiť,tak ako čo sa ľahko inštalujú a odstraňujú, bez ohľadu na to čo na nich vylejete.

Podlahové koberce Oxford za každé počasie

Toto je najnovší dizajn 3-dielnych gumových kobercov do automobilov.  Oxford má zavedenú povesť v oblasti výroby rohoží pre vozidlá. Tieto gumené autokoberce boli vyrobené zo 100% čistej gumy.

Táto sada sa dá orezať na hranách, aby zodpovedala interiéru vášho automobilu. A tieto rkoberce sú dostatočne slušné, aby zlepšili estetiku interiéru.  Tieto koberce, ktoré sa ľahko inštalujú, chránia auto podlahu pred škvrnami a sú naozaj pohodlné na umývanie.

Kryt proti krupobitiu by mal byť vyrobený z materiálov vysokej kvality a mal by mať zosilnený šev.   Prechod ročných období nie je niečo čo sa zastaví a ako majiteľ automobilu nemali by ste si kupovať nový kryt každoročne.

Armor 78840 Gumové podlahové koberce

Armor má 50-ročné skúsenosti v oblasti autopríslušenstva.  Táto súprava gumených rohoží do automobilov patrí medzi najznámejšie koberce od predajcov automobilov.  Sú navrhnuté tak, aby odolali všetkým poveternostným podmienkam. Môžete ich orezať, aby sa zmestili na akékoľvek vozidlo, ktoré chcete.  Armor používa technológiu proti rozštiepeniu, ktorá im bráni v ohýbaní, curlingu, praskaní alebo zamrznutí.

Motor trend

Vyrobené z gumy najvyššej kvality, tieto gumené podlahové rohože sú odolné, cenovo dostupné a za každé počasie.  Hodia sa vám aj v daždi, blate a snehu. Jednou z ich charakteristických čŕt v dizajne misy je pasca na všetky škvrny, ktoré im bránia v šírení po auto podlahe.  Guma použitá pri výrobe neobsahuje BPA, preto nevydáva žiadny zápach ani pri vysokých teplotách.

Predné a zadné gumené koberce Mann

Tieto koberce sú súčasne štýlové a odolné.  To čo ich robí jedinečnými, je ich ľahké čistenie.  Potrebujete iba mydlo a vodu, aby ste dosiahli iskrivý vzhľad za pár minút.  Tieto koberce môžu chrániť váš auto pred poškodením, rozliatím a vlhkosťou. Na to, aby sa mohli zmestiť do akéhokoľvek auta, použil Mann najmodernejšiu počítačovú technológiu.

Záver 

Rozumný majiteľ vozidla nikdy nenesie riziko poškodenia pôvodných továrňových kobercov.  Vždy dáva prednosť dobrým kobercom na ochranu auta pred poškodením a rozliatím a gumové podlahové koberce sú tou najlepšou voľbou.

Príspevky z rovnakej kategórie: