Chráňte svoje auto pred krupobitím

Vlastniť vozidlo a chcieť, aby vydržalo, je zodpovednosťou vodiča. Ako sme už povedali, prevencia je lepšia ako liečba, najmä pokiaľ ide o krupobitie. Tento špecifický atmosférický jav totiž nášmu autu mimoriadne škodí. Dúfame, že len poškriabe karosériu, ale ak máme smolu, hrozí, že sa na nej vytvoria jamky a v horšom prípade sa môžu vytvoriť praskliny sklá. A okná treba okamžite opraviť, inak by bolo veľmi nebezpečné používať vozidlo a nevšímať si to. V oboch prípadoch je zbytočné hovoriť o nákladoch, ale všetci vieme, že oprava karosérie nie je lacná.

Kryty na autá: čo sú a na čo slúžia

Neexistuje len krupobitie a nie je to len to, čo ohrozuje zdravie karosérie a okien.

Existuje viacero faktorov, ktoré predstavujú potenciálne škody na autách a ktorým sa nedá vyhnúť. A sú to práve faktory životného prostredia. Každoročne totiž aj len vystavenie slnku a vetru uberá laku vášho auta na lesku a žiarivosti a dážď ho rozožiera. Krupobitie už povedalo, čo robí. A riešením je poťah na auto, ktorý dokáže vozidlo pred týmto všetkým ochrániť. A to je práve fólia proti krupobitiu na autá.

V súhrne teda musíme vziať do úvahy niektoré prvky, aby sme sa správne rozhodli pre kúpu našej antikorovej plachty na auto.

Poťah proti krupobitiu pre autá

Na únik pred škodlivým faktorom, akým je krupobitie, bolo vyvinutých niekoľko alternatív, vrátane poťahu proti krupobitiu pre autá, ktorý bol lepším riešením, ako vozidlo pred týmto faktorom ochrániť (samozrejme, okrem garážovania). Kryt na auto proti krupobitiu Withcar je predmet navrhnutý tak, aby bol dostatočne pevný a odolal najčastejším škodám spôsobeným krupobitím. Materiály a hrúbka sa líšia od modelu k modelu, ale všetky majú spoločné vlastnosti, pozrime sa, ktoré to sú.

Fólie proti krupobitiu na autá sú jednoduchým predmetom na použitie: stačí ich umiestniť na auto, kým nie je úplne zakryté. Potom sa na vozidlo upevní pomocou šnúrok alebo gumy, aby sa zabránilo jeho odlietaniu v dôsledku poryvov vetra. Okrem toho sú všetky materiály používané na poťahy na autá zvyčajne nepremokavé, aby chránili auto pred dažďom, a odolné voči UV žiareniu.

Príspevky z rovnakej kategórie: